Marta Gadomska

Marta Gadomska

Kierownik 1 turnusu

Marta jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016.  Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz licencjonowany pilot wycieczek.  Pracowała w domu kultury, klubie tenisowym oraz w agencji eventowej. Organizowała wyjazdy narciarskie dla dzieci , młodzieży i rodzin, zatem przez kilka lat każdą zimę spędzała we Włoszech.  Z tego okresu pozostała miłość do wszystkiego co włoskie oraz ogromne doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji i logistyki.

Siła spokoju, opanowanie i optymizm – te cechy charakteru sprawiają, że poradzi sobie w każdej sytuacji. Jej największą pasją jest jedzenie: gotowanie, testowanie restauracji,  kolekcjonowanie książek kucharskich i śledzenie blogów kulinarnych.  Z całego świata przywozi nowe przepisy i przyprawy. Współtworzy niesamowite wydarzenie kulinarne Targ Śniadaniowy.

Katarzyna Murawska

Katarzyna Murawska

Kierownik 2 turnusu

Katarzyna jest magistrem filologii polskiej, filologii klasycznej oraz oligofrenopedagogiem. Uczy języka polskiego w szkole specjalnej a także prowadzi kursy języka polskiego dla studentów obcojęzycznych. Pracuje również jako wychowawca oraz kierownik na obozach i koloniach. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia jej ogromna radość i przyjemność. Uwielbia podróże, obce kultury i nowych ludzi od których ciągle się uczy:-) Jej niewątpliwymi zaletami są; pogoda ducha, optymizm, cierpliwość, kreatywność oraz empatia.

Paulina Drewnik

Paulina Drewnik

Absolwentka pedagogiki wczesnej edukacji z logopedią na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie pisząca pracę magisterską na kierunku pedagogika specjalna. W trakcie studiów działaczka w kole naukowym „Eden”, zajmującym się organizowaniem eventów takich jak „Noc Biologów” oraz „Dni Mózgu”. Wychowawca kolonijny od 2015 roku.

Paulina jest osobą, która uwielbia spędzać swój czas wolny w bardzo aktywny sposób. W ciepłe dni chętnie wychodzi biegać natomiast porą zimową oddaje się swojej drugiej pasji powiązanej z pływaniem. Od najmłodszych lat fascynuje się wszelkimi aspektami dotyczącymi sztuki plastycznej oraz tańcem, który praktykuje w wolnych chwilach.

Ze względu na swoją ciepłą i otwartą osobowość szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Uwielbia prowadzić zajęcia twórcze, które pozwalają wyrażać swoje emocje.

Joanna Krajnik

Joanna Krajnik

Joanna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od lipca 2016. Absolwentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie studiująca  pedagogikę.  Pracę z dziećmi rozpoczęła kilka lat temu. Pracowała w Domu Dziecka. Obecnie pracuje  także jako animator zabaw dla dzieci.

Osoba wesoła, otwarta oraz kreatywna.  Wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc  na rolkach bądź rowerze. Uwielbia czytać oraz uczyć się języków obcych.

Pracę z dziećmi traktuje jako zabawę, zarówno dla siebie jak i dla dzieci. Uwielbia aktywnie włączać się w gry i zabawy wraz z grupą.  

Paulina Miszkier

Paulina Miszkier

Paulina jest absolwentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Obecnie kontynuuje studia na Uniwersytecie Gdańskim, studia magisterskie. Posiada kurs wychowawcy odpoczynku. Obecnie skupia się na własnym rozwoju i poszerzaniu horyzontów.

Uwielbia czytać książki, interesuje ją bajkoterapia. Lubi też zwiedzać i podróżować. Kocha chodzić do teatru. Jest osobą spokojną i cierpliwą, co jest cenione w pracy z dziećmi.

Magdalena Matusiewicz

Magdalena Matusiewicz

Pracuje z dziećmi od 7 lat. Absolwentka studiów filologicznych o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, obecnie kontynuuje je na drugim stopniu na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Doświadczenie pedagogiczne zdobyła na licznych praktykach jako nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, wolontariacie oraz udzielając korepetycji.

Ciepła i cierpliwa osoba z zamiłowaniem do szeroko pojętej sztuki. Otwarta na potrzeby młodych-ciekawskich. Uwielbia prace z dziećmi, ponieważ wie, że ich uśmiech i rozwijana ciekawość są najlepszą zapłatą za włożony trud.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This