Mirosława Korba-Marszałek

Mirosława Korba-Marszałek

Kierownik w Krakowie, Koordynator na południową Polskę

Mirosława jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka filologii romańskiej, logopeda, specjalista terapii ręki, trener-szkoleniowiec. Współpracuje ze szkołami językowymi jako lektor języka francuskiego i języka angielskiego dla dzieci oraz jako logopeda w przedszkolach i żłobkach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Od 2017 właściciel Centrum Edukacyjno – Terapeutycznego „SOFOS”. W swojej pracy stosuje polisensoryczne podejście do nauczania oraz metody holistyczne. Pasjonatka polskich gór, aktywnego wypoczynku, fanka Kubusia Puchatka, wielbicielka Małego Księcia. Prywatnie – mama dwójki dorastających dzieciaków.

Zuzanna Pietrusa

Zuzanna Pietrusa

Zuzanna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach psychologia stosowana oraz pedagogika specjalna ze specjalnością resocjalizacja.

Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas letnich turnusów rekolekcyjnych Ruchu Apostolstwa Młodzieży, gdzie pełniła rolę animatora i wychowawcy. Była wolontariuszką w Stowarzyszeniu Siemacha, gdzie pomagała w prowadzeniu zajęć dla dzieci.

Swoje plany na przyszłość łączy z pracą z drugim człowiekiem, zarówno tym małym, jak i tym dużym. Praca z wychowankami, z którymi chce dzielić się radością i energią, przynosi jej dużo satysfakcji. Pasjonuje się tańcem towarzyskim, którego tajniki poznawała na kursie oraz studenckich warsztatach tanecznych. Uwielbia muzykę, grę na instrumentach oraz kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Basia Sikora

Basia Sikora

Absolwentka studiów matematycznych na kierunku nauczycielskim Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Obecnie uzupełnia swoje wykształcenie na studiach magisterskich na kierunku Pedagogika – Edukacja wczesnoszkolna w Akademii Ignatianum. Z dziećmi pracuje już od kilku lat: początkowo jako wychowawca na wyjazdach Grup Apostolskich i  opiekun w żłobku oraz przedszkolu. Obecnie pracuje w szkole, a w weekendy prowadzi warsztaty rozwijające dla dzieci. W wolnym czasie pochłania ją rękodzieło – decoupage oraz malowanie koszulek. Swoich sił próbuje też w grafice komputerowej.

W pracy z dziećmi stara się połączyć naukę z dobrą zabawą, lubi angażować się w nowe, ciekawe wyzwania.

Katarzyna Wąchała

Katarzyna Wąchała

Studentka położnictwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Certyfikowany wychowawca kolonijny. Uwielbia pracę z dziećmi i od liceum ma za sobą przeróżne wolontariaty, w tym zakresie: praca w świetlicy środowiskowej, animacje na festynach, opieka podczas kolonii, a także wolontariusz, lider i asystent do spraw wdrożeń w programie Akademia Przyszłości w Krakowie. W wolnym czasie pracuje jako niania, czyta książki, kocha rower i góry i jeśli tylko może to wyrusza w nieznane. Właśnie rozpoczęła przygodę z Małym Geniuszem 🙂

Sylwia Dudzik

Sylwia Dudzik

Sylwia jest na trzecim roku pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz na drugim roku psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym. Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego i animatora zabaw. Pracowała jako opiekunka dla dzieci, oraz animatorka w ośrodku wypoczynkowym nad morzem. Jej pasją jest aktorstwo, uwielbia uczestniczyć w warsztatach teatralnych i występować na scenie. Prowadziła warsztaty teatralne dla dzieci, oraz zajęcia z eksperymentów. W pracy z dziećmi najbardziej lubi ich kreatywność, autentyczność i ciepłą energię jaką w sobie mają.

Marta Cyganik

Marta Cyganik

Marta jest absolwentką wychowania plastycznego na Akademii Pedagogicznej oraz ukończyła studia podyplomowe na kierunku Sztuka ( Uniwersytet Rzeszowski) , Informatyka (Uniwersytet Jagielloński) oraz studiuje na kierunku edukacji elementarnej.

Pracuje jako nauczyciel w  szkole podstawowej oraz prowadzi zajęcia artystyczne w przedszkolach. Jej pasją jest sztuka oraz praca z dziećmi. W wolnych chwilach maluje , gra i oddaję się urokom dźwięków muzyki. Wielokrotnie pracowała na półkoloniach i koloniach jako wychowawca oraz instruktor zajęć plastycznych. W swojej pracy łączy 20 letnie doświadczenie, naukę z wyśmienitą zabawą. Cechuje ją poczucie humoru, serce do pracy z dziećmi oraz duże zaangażowanie i odpowiedzialność.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This