Agnieszka Rzycka

Agnieszka Rzycka

Kierownik

Ukończyła studia pedagogiczne oraz studia podyplomowe o kierunku : zintegrowane nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Swoją przygodę z praca z dziećmi zaczęła 9 lat temu. Pracuje w Domu Dziecka w Łodzi . Pracowała tez jako nauczyciel w prywatnym przedszkolu. Prowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi w wieku 5-10 lat. Organizuje  także urodziny dla dzieci . Prywatnie mama dwójki dzieci. Uwielbia podróżować , odkrywać nowe miejsca. Interesuje się psychologią i rękodziełem.

Marta Bołdowska

Marta Bołdowska

Marta jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2015. Studentka Muzykoterapii, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na specjalnościach Pedagogika wieku dziecięcego i muzyka, oraz Pedagogika resocjalizacyjna. Certyfikowany wychowawca kolonijny i animator czasu wolnego. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Kutnie na kierunku śpiew solowy. Na co dzień prowadzi zajęcia rytmiczne oraz interaktywne spotkania z muzyki dla dzieci w młodszym wieku szkolnym oraz przedszkolnym.

To ciepła, otwarta i kreatywna osoba o artystycznej duszy, która potrafi zrobić coś z niczego. Lubi to co robi, ponieważ praca z dziećmi jest wieczną „zabawą”, która przynosi jej i dzieciom radość oraz pokłady niekończącej się energii.

Jej mocną stroną są zajęcia artystyczne (muzyczne, plastyczne, aktorskie), podczas których Mali Poszukiwacze Przygód będą rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, kształtować indywidualne poczucie piękna i estetyki, a także wyrażać siebie – własne emocje poprzez tworzenie.

Agnieszka Wasilewska

Agnieszka Wasilewska

Agnieszka jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2015. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika ze specjalnością resocjalizacja. Ukończyła liczne kursy i szkolenia tj. kurs wychowawcy kolonijnego, animator zabaw dla dzieci, kurs kreatywnej nauki języków obcych, podstawy fotografii kulinarnej i wiele innych. Brała czynny udział w Ogólnopolskim Konwencie Balonowym.

Swoje doświadczenie zdobywała poprzez działalność wolontariacką w Fundacji Dr Clown’a oddział Łódź oraz Fundacji DKMS Polska, gdzie organizowała liczne akcje na rzecz chorych na nowotwory krwi. W 2018 roku będzie jedną ze współorganizatorek Międzynarodowej Konferencji Medycznej poświęconej pacjentkom  z zespołem MRKH.

Aktualnie studentka I roku pielęgniarstwa na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Beata Kijowska

Beata Kijowska

Absolwentka Pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Studiów Podyplomowych o kierunkach: Wychowanie Przedszkolne  oraz Edukacja wczesnoszkolna. Jako nauczycielka wychowania przedszkolnego posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Aktywnie dba o swój rozwój, lubi się uczyć, doświadczać nowych rzeczy, poszerzać swoje horyzonty, by przekazywać dzieciom wiedzę w sposób ciekawy i atrakcyjny. Ukończyła kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej, brała udział w różnorodnych warsztatach metodycznych oraz szkoleniach z zakresu psychologii dziecka i logopedii.

Uważa, że nauczyciel powinien dyskretnie towarzyszyć dziecku w poznawaniu świata, oferując swoje wsparcie w trudnych sytuacjach. Praca z dziećmi jest jej pasją, lubi przebywać w ich towarzystwie. W wolnych chwilach fotografuje, gra w gry towarzyskie, czyta książki z zakresu pedagogiki i psychologii oraz kolekcjonuje ciekawe pozycje literatury dziecięcej.

Marta Moruzgała

Marta Moruzgała

Pracuje z dziećmi od 6 lat, początkowo jako niania, później wolontariuszka w przedszkolu.   W ostatnim czasie zainspirowana animacją hotelową, głównie nastawioną na dzieci i organizacją ich czasu na wakacjach. Praca ta była doskonałym miejscem na kształtowanie nowych umiejętności jak malowanie twarzy, organizacja zajęć dla dzieci w zakresie tańca i gimnastyki. Półroczna praca za granicą pozwoliła jej ulepszyć komunikacje, nie tylko ze względu na różnice językowe, ale głównie różnice charakterów, dzięki czemu praca w zespole nie jest dla niej żadnym problemem. Lubi wyzwania, a swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi, co jak wiadomo jest największym wyzwaniem 🙂

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This