Aleksandra Neć

Aleksandra Neć

Kierownik

Aleksandra jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UMCSie. Aktywnie działający pedagog z powołania, traktujący swoją pracę bardzo poważnie. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez działalność w wolontariacie w programie MOST w Centrum Wolontariatu w Lublinie, Kole Naukowym Pedagogów i Animatorów Zabawy, pracę jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, animator, niania oraz wychowawca na koloniach. Prywatnie ciocia siedmiorga siostrzeniątek w różnym wieku. Jej pasją jest taniec oraz jazda na rowerze, interesuje się również animacją czasu wolnego, arteterapią oraz wszelkimi zagadnieniami związanymi z edukacją małego dziecka. Pracę z dziećmi opiera na podstawie Szkoły dla Rodziców i Wychowawców posługując się językiem bez przemocy, uważnie słuchając dzieci oraz pomagając im odnaleźć się w ich labiryncie emocji.

Jej mocną stroną jest bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz zarażający pozytywną energią uśmiech. Nie brakuje jej cierpliwości, otwartości oraz kreatywności, zawsze ma pełną głowę pomysłów. Jest osobą bardzo aktywną, zarówno fizycznie: biega, jeździ na rowerze, tańczy; jak również zawodowo: nieustannie się doskonali poprzez systematyczny udział w kursach i szkoleniach oraz studia podyplomowe. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, uważa, że jeśli bardzo się czegoś pragnie i konsekwentnie się do tego dąży to każdy zamierzony cel jest do zrealizowania. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji, dzięki której w pełni rozwija swoje skrzydła.

Monika Banach

Monika Banach

Monika jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka psychologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz studium pedagogicznego. Ponadto wieloletnia wolontariuszka. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała będąc wolontariuszką na swojej uczelni pracując z dziećmi w rożnym wieku, następnie w „Projektor-wolontariat studencki, prowadząc projekty edukacyjne na terenie województwa lubelskiego i nie tylko. W 2013 roku ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego, otrzymując ocenę bardzo dobrą, a od ponad 3 lat pracuje aktywnie jako wychowawca na koloniach wakacyjnych. Obecnie jest psychologiem w szkole podstawowej.

Wolny czas poświęca na doszkalanie się, korzystając z licznych ofert szkoleniowych. Na co dzień pracuje też nad własnym rozwojem. Jest osobą otwartą i kreatywną. Uwielbia pracować z dziećmi, sprawiając by na ich twarzach pojawiał się uśmiech:) Na co dzień jest bardzo aktywna, a energię czerpie ze świata zewnętrznego, to właśnie dzieci dają Monice tę energie. Praca z najmłodszymi sprawia jej wiele satysfakcji. Głównie interesuje się arteterapią i bajkoterepią oraz improwizacją teatralną. W wolnym czasie uwielbia podróżować.

Katarzyna Zubrzycka

Katarzyna Zubrzycka

Katarzyna jest studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku psychologia ze specjalnością wspierania jakości życia. W ramach zajęć realizuje moduł edukacja i komunikacja. Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego.
Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki zaangażowaniu w wolontariat oraz przeprowadzaniu warsztatów w szkole podstawowej.

Kreatywna, ze świeżym spojrzeniem na świat osoba, dla której praca z dziećmi jest
wielką pasją oraz źródłem radości i satysfakcji. Tolerancyjna a także wyrozumiała. Ceni sobie szczerość,  otwartość i zaangażowanie. Jak sama o sobie mówi – wszystko stara się robić na 100 procent.

Miłośniczka polskich gór i długich wędrówek. W wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę.

Iwona Grochowska

Iwona Grochowska

Iwona pracuje w Małym Geniuszu od Ferii 2016. Absolwentka UMCS w Lublinie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Obecnie kończy studia Rusycystyczne. Oprócz tego jest nauczycielem wychowania przedszkolnego. Doświadczenia w pracy z dziećmi aktywnie  budowała będąc członkiem Koła Naukowego Pedagogów i Animatorów Zabawy, gdzie była członkiem zarządu ds. działań naukowych. Oprócz tego brała udział w licznych przedsięwzięciach, wolontariacie, projektach naukowych, które m.in. koordynowała, na czym obudowywała swoją wiedzę zdobywaną na studiach, podczas kursów i szkoleń zawodowych.

Praca z dziećmi daje jej wiele radości oraz pokłady pozytywnej energii.  Interesuje się dogoterapią. Prywatnie – miłośniczka gór.

Marzena Wojewoda

Marzena Wojewoda

Absolwentka technikum architektury krajobrazu w Lublinie. Pracuje z dziećmi od 2013 roku. Ukończyła kurs surwiwalu, operatora ścianki wspinaczkowej, prowadziła także wielokrotnie zajęcia plastyczne i manualne. Zdobywała doświadczenie w pracy wychowawczej i instruktorskiej na terenie całej Polski, gdzie specjalizowała się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju zajęć rekreacyjno-sportowych. Od kilku lat jest aktywną wolontariuszką w parkach narodowych.

Znaki rozpoznawcze: – szczery i szeroki uśmiech oraz, niezależnie od okoliczności, optymistyczne nastawienie do otaczającego świata. Ponadto wielka miłośniczką i organizatorką górskich wycieczek. Nieobcy jest jej świat dzikiej przyrody. Od lat aktywnie wspiera organizacje takie jak Greenpeace czy WWF. Jako swoją misję uważa, zapoznawanie najmłodszych z tajnikami świata roślin i zwierząt oraz propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This