Marta Gadomska

Marta Gadomska

Kierownik

Marta jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016.  Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz licencjonowany pilot wycieczek.  Pracowała w domu kultury, klubie tenisowym oraz w agencji eventowej. Organizowała wyjazdy narciarskie dla dzieci , młodzieży i rodzin, zatem przez kilka lat każdą zimę spędzała we Włoszech.  Z tego okresu pozostała miłość do wszystkiego co włoskie oraz ogromne doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji i logistyki.  

Siła spokoju, opanowanie i optymizm – te cechy charakteru sprawiają, że poradzi sobie w każdej sytuacji.

Jej największą pasją jest jedzenie: gotowanie, testowanie restauracji,  kolekcjonowanie książek kucharskich i śledzenie blogów kulinarnych.  Z całego świata przywozi nowe przepisy i przyprawy. Współtworzy niesamowite wydarzenie kulinarne Targ Śniadaniowy.

Zuzanna Mrozicka

Zuzanna Mrozicka

Zuzia jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2017. Studentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego (wraz z dodatkową specjalnością „Historia i społeczeństwo”). Lubi poszerzać horyzonty, często bierze udział w różnych szkoleniach i kursach animacyjnych. Jej celem jest pomaganie Małym Geniuszom w rozwijaniu ich wyobraźni i kreatywności.

Uwielbia podróżować i uczyć się języków. Interesuje się historią – głównie czasami starożytnymi i nowożytnymi. W wolnych chwilach śpiewa i tańczy.

Weronika Iwaniuk

Weronika Iwaniuk

Weronika jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2017. Miłośniczka przyrody rozwijająca swoją pasję nie tylko poprzez leśne eskapady, ale również studia na Uniwersytecie Warszawskim – na Wydziale Biologii. Od 6 lat jako animatorka organizuje i prowadzi zabawy dla dzieci oraz młodzieży. Od niedawna razem z zespołem prowadzi warsztaty biologiczne w warszawskim BioCentrum Edukacji Naukowej. Niesienie radości dzieciom i przekazywanie wiedzy to dla niej zarazem przyjemność i wyzwanie, w które wkłada całe swoje serce, nie bojąc się sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Prywatnie starsza siostra trzech nielubiących nudy braci.

Aneta Dziubałtowska

Aneta Dziubałtowska

Aneta jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku pedagogika specjalna ze specjalnością edukacja włączająca,  terapia i wspomaganie rozwoju oraz pedagogika nauczycielska – edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Od czterech lat pracuje z dziećmi. Swoje pierwsze kroki stawiała pracując jako animator czas wolnego, opiekunka do dzieci, animator na eventach. Podczas studiów podjęła pracę jako wychowawca grupy żłobkowej i przez dwa lata obdarowywała uśmiechem dzieci do 3 roku życia. Obecnie od roku jest nauczycielem wspomagającym oraz wychowawcą świetlicy w dwóch szkołach państwowych w Warszawie.  W dni wolne od pracy w szkole, rozwija swoją pasję i duszę animatora umilając czas dzieciom podczas różnych imprez okolicznościowych.

Karolina Szczepaniak

Karolina Szczepaniak

Karolina to osoba bardzo otwarta, zorganizowana i cierpliwa. Studiowała nauczanie języków obcych – francuskiego i angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim, co rozwinęło jej i tak już duże zainteresowanie językami obcymi – szczególnie francuskim.  Odbyła liczne praktyki w kilku placówkach edukacyjnych, dzięki czemu w pracy z dziećmi czuje się swobodnie. Od kilku lat jeździ na obozy sportowe i językowe z młodzieżą zagraniczną, jako wychowawca kolonijny.

Bardzo lubi prowadzić zajęcia ruchowo-sportowe dla dzieci. W przeszłości trenowała siatkówkę, a teraz jest mocno związana ze sportem poprzez wolontariat i współpracę przy organizowaniu licznych wydarzeń z różnych dziedzin sportu. Przez kilka lat śpiewała w zespole muzycznym oraz uczęszczała na zajęcia z emisji głosu, a umiejętności tam zdobyte bardzo lubi wykorzystywać na lekcjach francuskiego lub angielskiego w pracy z dziećmi. Jej największym „motorem napędowym” są podróże małe i duże.

 

Edyta Januszewska

Edyta Januszewska

Edyta jest absolwentką aktorstwa i reżyserii w Akademii Teatralnej w Warszawie, na  Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Przez lata trenowała Aikido oraz działała w harcerstwie. Prowadzi liczne warsztaty w wielu dziedzinach. Na co dzień gra w Teatrze Ochoty, pisze scenariusze oraz odbywa piesze wycieczki.

Sylwia Błachnio

Sylwia Błachnio

Studentka trzeciego roku Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kocha pracować z dziećmi, ponieważ uważa, że jest to wspaniała okazja do poznawania świata. Uważa, że nikt tak jak dzieci, nie potrafi zachwycać się na prostymi rzeczami. Podczas studiów, zdobyła szeroką wiedzę na temat edukacji różnych grup wiekowych. Stawia na aktywne formy nauki i kreowanie zdrowych nawyków. Pragnie przekazać dzieciom swoją pasję do świata i zachęcić je do rozwijania indywidualnych talentów.

Jej pasją są podróże i literatura. Obecnie jej oczy zwrócone są w kierunku Azji Wschodniej, do której planuje wyjechać po ukończeniu studiów. Ma szeroką wiedzę na temat tamtejszej kultury.

Anna Jóźwiak

Anna Jóźwiak

Ania pracuje z dziećmi od 2013 roku, ale prawda jest taka, że czuje się jakby robiła to od zawsze. Doświadczenie zdobyła współpracując z Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym. Interesują ją różne kultury – swoją wiedzę z chęcią przekazuje dzieciom poprzez wspaniałą zabawę. Wszelkie prace plastyczne zawsze były jej pasją, z zamiłowania tworzy zabawki i filcowe, edukacyjne książeczki dla dzieci. Prywatnie uwielbia kryminały i bezglutenową kuchnię.

Teresa Kołodziej

Teresa Kołodziej

Teresa jest absolwentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i resocjalizacji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Czynny nauczyciel i wychowawca. Specjalizuje się w trudnej młodzieży i oligofrenopedagogice. Pracuje z dziećmi w różnym przedziale wiekowym od 13 lat. Pasjonatka wyczynowej jazdy na rowerze, tenisa, pływania i weterynarii gryzoni. Miłośniczka zwierząt, podróży historycznych i kulinariów.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This