Patrycja Dorsz vel Drożdż

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Kierownik

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalizacją doradztwo zawodowe i personalne oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z obszaru terapii rodziny, coachingu, badań i diagnozy psychologicznej rodziny, Nonviolent Communication. Obecnie doktorantka na Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadząca badania zgłębiające tematykę konfliktu rodzinnego i mediacji na Wydziale Pedagogiki.

Pasja pracy z dziećmi i rodzinami zainspirowała ją do poszukiwania wciąż nowych sposobów pogłębiania i rozumienia potrzeb dzieci i dorosłych. Jest autorką i realizatorka wielu pomysłów wspierających młodzież i ich rodziców w odnajdywaniu pasji, porozumienia, dialogu i rozwoju. Obecnie jest mediatorem sądowym i pracuje z rodzinami. Posiada bogate doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołami. Bywa nazywana „specjalistką do spraw specjalnych” i znajduje rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Ogromną pasją Patrycji jest poszukiwanie niestandardowych sposobów odkrywania swoich pasji, mocnych stron i odnajdywaniu korzyści w różnych sytuacjach życiowych. Dlatego od ponad 10 lat opracowuje autorskie programy związane z podnoszeniem swoich kompetencji, budowaniem świadomości siebie, wzmacnianiu poczucia wartości, odkrywaniu swoich atutów, a przede wszystkim – rozwiązywaniu konfliktów. Jako trener, coach i pedagog pracuje w wielu obszarach wspierających zarówno rozwój osobisty, jak i zawodowy, a tym samym podnoszeniem jakości swojego życia.

Michał Czerniawski

Michał Czerniawski

Jeśli myślicie, że historycy są nudni- musicie poznać Michała. Nasz wykształcony we Wrocławiu historyk z Dolnego Śląska z pasją uczy o przeszłości wykorzystując do tego niecodzienne metody, z chęcią przeniósłby się do średniowiecza i spędził tam część swojego życia. Oprócz historii, interesuje się wieloma dziedzinami życia i edukacji. Uwielbia przemycać w swoich zajęciach elementy integracyjne i wspomagające twórcze myślenie, gdyż wychodzi z założenia, że współpraca i kreatywność to cechy nieodzowne człowieka szczęśliwego. Dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktów szybko przekonuje do siebie innych, w szczególności dzieci. Nie jest mu obcy sport, pasjonuje się nim, sam uwielbia koszykówkę, której się namiętnie oddaje.

W wolnych chwilach uwielbia także czytać i projektować nowe, nieszablonowe zajęcia i gry. Jego hobby to lepienie z modeliny i gra na instrumentach. W swojej karierze zawodowej brał udział w wielu przedsięwzięciach edukacyjnych i rozrywkowych- m.in. projektował gry przestrzenne w ramach projektów, prowadził warsztaty o tematyce historycznej i muzycznej, mogliście się zabawić jego pomysłami m.in. podczas Festiwalu w Jarocinie. Mogliście go usłyszeć także zwiedzając Krzywą Wieżę, Zamek i Izbę Pamiątek Regionalnych w Ząbkowicach Śląskich oraz Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku.

Aleksandra Filiapk

Aleksandra Filiapk

Ola jest studentką 3 roku Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją przyszłość wiąże z karierą nauczyciela wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Jej pasją jest aktywność fizyczna. Specjalizuje się w piłce siatkowej oraz lekkiej atletyce. Od kilku lat współpracuje z najmłodszymi sportowcami. W maju odbyła swoje pierwsze praktyki pedagogiczne, po których jej zamiłowanie do pracy z dziećmi wzrosło.

Ada Pakuła

Ada Pakuła

Ada jest studentką trzeciego roku Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku matematyka. Podczas swoich studiów zdobyła uprawnienia oraz doświadczenie, które pozwalają jej współpracować z dziećmi i młodzieżą. Uwielbia podróże, dobrą książkę, długie spacery oraz prace manualne. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość, a także daje siłę do działania. Jest osobą bardzo komunikatywną, odpowiedzialną oraz kreatywną.

Małgorzata Mania

Małgorzata Mania

Małgosia przyjechała do Wrocławia zaraz po maturze z małej miejscowości, która znajduje się w okolicach Gór Sowich. To tam od małego rozwijała swoje największą pasję jaką jest taniec. Oprócz tańca fascynują ją też musicale, sama miała okazje występować w kilku w swoim rodzinnym mieście. Taka artystyczna dusza nie mogła trafić nigdzie indziej jak do Państwowego Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (SKIBA), gdzie ukończyła kierunek animacja kultury na specjalności taniec. Jej pracą dyplomową było stworzenie filmu dokumentalnego z udziałem dzieci z domu dziecka pt. „Rola animatora tańca w grupie dziecięcej”. To właśnie wtedy Małgosia poczuła, że praca z dziećmi jest czymś co sprawia jej satysfakcje i  postanowiła pójść na studia pedagogiczne.

Obecnie ukończyła studia licencjackie z pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz pracuje w przedszkolu jako wychowawca. Małgosia w czasie studiów zdobywała doświadczenie jako animator imprez okolicznościowych, wychowawca na koloniach, zimowiskach, obozach konnych. Małgosia prowadzi również zajęcia taneczne i sportowe dla dzieci.

Małgosia jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą i kreatywną. Doświadczenie nauczyło ją, że ile energii włożymy w swoją pracę to tyle otrzymamy w zamian uśmiechów i radości na buziach dzieci. Uważa, że dzieci doskonale wyczuwają nasze emocje, dlatego do pracy z nimi trzeba zawsze być pozytywnie nastawionym!

Aleksandra Wójciak

Aleksandra Wójciak

Ola jest studentka wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego w Opolu. Podejmuje się również pracy  jak animator czasu wolnego i wychowawca kolonijny 🙂 Stara się rozśmieszać dzieci i robić wszystko, aby się nie nudziły i miło spędzały czas. Uwielbia dobre kino oraz czytać książki. W życiu prywatnym jest mama 2-letniego Mikołajka. Praca z najmłodszymi daje jej dużo satysfakcji i szczęścia. Chętnie chwyta się nowych zadań i wyzwań. Uwielbia góry i stara się spędzać tam jak najwięcej czasu.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This